BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kadangi esu didelis automobilių megėjas, lenktynių žaidimų mano kompiuteryje yra visada, tačiau tiek daug iš rFactor nesitikėjau niekad. Negalvojau, kad jis man bus priimtinesnis už visus need for speedus ar test drive serijos žaidimus. Žaidimas mane patraukė tuo, kad jis yra labai universalus, dėl modų gausos internete. Tiesa sakant rFactor tai tik pamatas namui, o namo sienas pasistatysite kokias norite. Jeigu nutarsite išbandyti šį žaidimą tai rekomenduoju nesisiųsti pilnos versijos, o atsisiųsti “Lite” versiją, kurioje bus viena trasa ir vienas automobilis. Nors gal ir gerai būtų tūrėti trasas, kurios yra pilnoje versijoje, tačiau jas lengva atsisiųsti, o automobiliai…na koks įdomumas važinėtis automobiliais, kurie yra išgalvoti.

Priežastis, kuri privertė mane išbandyti rFactor buvo tai, kad esu didelis F1 gerbėjas, tačiau padorių F1 žaidimų PC platformai paprasčiausiai nėra. Kadangi Sony buvo nusipirkusi F1 licenziją, todėl F1 žaidimus gaudavo pažaisti tik Playstation tūrėtojai. Tačiau dabar kai F1 licenziją perpirko Codemasters (dievukai sukūrę DiRT ir GRiD) turėtume sulaukti neblogo F1 simuliatoriaus ir PC platformai.Bet jo dar reiks palaukti, o aš laukti nemėgstu. Todėl pirmasis mod’as, kurį išbandžiau buvo F1RL 2009. Savo kokybe ir realistiškumu jis mane tiesiog pribloškė. Bolidai 100% identiški tikriems F1 bolidams pradedant vairu ir baigiant galinio spoilerio išlinkimams. Važiuojant su vaizdu iš lenktyninko akių galima pasijusti kaip tikram F1 vairuotojui. Vaizdas dreba, nes dreba vairuotojo galva, jaučiamas kiekvienas krestelėjimas, o greičio perteikimas tiesiog neiįtikėtinas.

Antrasis mod’as palikęs neišdildomą įspūdį buvo Chevrolet Corvette challenge. Kaip jau supratote iš pavadinimo tai lenktynės tarp korvečių. Nors gali pasirodyti nuobodoka lenktyniauti tik su tos pačios markės ir modelio mašinomis, taip nėra, nes valdymas šioje modifikacijoje yra labai tikroviškas. Variklio skleidžiamas garsas tiesiog muzika autofanų ausims, o modelio tikslumas neįtikėtinas. Galima pamanyti, kad modą sukūrė ne eilinis moderis, o modeliuotojai iš tarkime Activision. Ir tokių tikslių modų pagrindiniuose rFactor modų tinklapiuose yra begalės. Jeigu užsimanysite pakvailioti, galite imti F1 bolidą ir atsisiuntę Anglijos ralio trasą joje pabandyti pavažiuoti su bolidu. Rasti galima beveik visas autosporto šakas, bent jau aš kurių ieškojau tas radau. Ar tai būtų NASCAR ar F3, jie yra ir jie sukurti tobulai.

Jeigu norėsite išbandyti šį žaidimą visus mod’us rasite čia. Tinklalapiuose modai nemokami, tačiau reiks užsiregistruoti:

http://www.rfactorcentral.com

http://www.simraceway.com

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite