BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vakar teko išbandyti Kane and Lynch 2:Dog days demo versiją, kurią galite išbandyti ir jūs jeigu turite steam account’ą. Ir tiesą pasakius įspūdis nekoks. Grafika tikrąja to žodžio prasme emė pykinti. Vaizdas kažkoks sulietas, o apšvietimas tiesiog bado akis. Bėgant nuo priedangos prie priedangos vaizdas supasi ir pradedi sirgti jūros liga sėdėdamas prie kompo. Garsai likę tie patys, kas iš dalies nudžiugino, nes jie buvo pakankamai tikroviški. Vienas dalykas, kuris labiausiai nustebino, buvo tai, kad mano pc žaidimą pavilko lengvai ant bene didžiausių nuostatų (aišku išjungus AA). Na, bet kad susidaryčiau pilną įspūdį teks sulaukti pilno žaidimo.

Prieš keletą dienų pradėjau iš naujo žaisit DiRT 2 ir jis visdar toks pat užkabinantis kaip ir pirmąjį kartą jį išbandžius. Tai tik dar labiau sužadino norą kuo greičiau išbandyti DiRT 3 apie kurį dar nėra daug informacijos, tačiau kūrėjai žada split-screen rėžimą, dinaminę orų kaitą bei tikroviškesnė valdymą. Regis, kad codemasters ruošiasi iššauti visomis patrankomis išleisdami į rinką DiRT 3 ir F1 2010 žaidimus bei įsitvirtinti rinkoje kaip geriausiai lenktyninius žaidimus kuranti kompanija.

Išėjo naujas MAFIA II treileris! Likus visai nedaug iki demo versijos išleidimo visa geimerių bendruomenė nekantrauja išbandyti šį epinio žaidimo tęsinį. Na, o laukiant naujojo žaidimo, kuris bus išleistas rugpjūčio 27-ą, lieka peržaisti pirmąją žaidimo dalį ir pažiūrėti visas filmo The Godfather dalis. Pasidarykite checklist’ą! :) Tai tiek naujienų šiandien, stay tuned ladies and gentlemen.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite