BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vasara. Turbūt karštesnės Lietuvoje nebuvo. O gal buvo. Tačiau per daug karšta, kad būtų įmanoma sėdėti namuose ar tuo labiau prie kompiuterio. Kadangi gyvenu penktame aukšte savo butą galiu vadinti pirtimi. Vienintelis išsigelbėjimas ir šiuo metu vertingiausias daiktas namuose yra ventiliatorius. Pasaulio futbolo čempionatas senai pasibaigęs ir nei per vieną sporto kanalą nerodo futbolo, todėl teko ieškoti išeities kaip šią tuščią nišą užpildyti. Kadangi xbox’o GPU labai nemėgsta karščio, todėl juo žaisit FIFA vengiu. Kaip jau minėjau kažkada senai senai rašytoje apžvalgoje FIFA10 PC versija neverta pinigų (mano atveju atsisiųstų duomenų torrent’e) todėl teko prisiversti įsirašyti futbolo žaidimą, prieš kurį visada buvau nusiteikęs priešiškai, nes prisipažinsiu buvau FIFA fanboy’jus. Tačiau dabar jaučiuosi labai kvailai, kad neišbandžiau to, kas visu 100% geriau už FIFA (PC versija, savaime suprantama)

Ankščiau blog’e darydavau labai didelę klaidą kad rašydavau ilgas apžvalgas-juk jas visi tingi skaityti. Todėl nuo šiol stengsiuos rašyti kuo mažiau, bet kuo išsamiau ir tiksliau. Būkite atlaidūs. Taigi, kodėl PES geriau už FIFA ? Na visų pirma ko labiausiai reikia futbolo žaidime tai lankstumas ir įvairovė. Fifoje to paprasčiausiai neradau. Visos atakos baigdavosi arba perdavimu iš krašto arba 1 prieš 1 išėjimu prieš vartininką. PES siūlo įvairius atakos tipus:atakos per centrą, spaudimas, gynėjo atbėgimas padėti puolime,kiekvienam žaidėjui galima priskirti individualias užduotis žaidime ir t.t. Taigi pirmas dalykas dėl kurio PES geriau už FIFA-žaidimo lankstumas.

Įsirašius PES žaidėjai išsigąsta to, kad nėra oficialiu aprangų ar net komandų. Tačiau lenkiuosi iki žemės PESEDIT blogo mod’eriams, kurie PES paverčia pilnaverčiu futbolo žaidimu. Visus patchus ir netik galite rasti čia, juos įsirašykite būtinai: http://pesedit.com Dažnai žaidime iškylanti problema yra žaidimo trukčiojimas, netgi ant galingų high-end sistemų žaidimas pradeda trukčioti, kas neleidžia pilnavertiškai žaisti žaidimo. Tačiau po valandų bandymo šią klaidą ištaisyt, aš tai padariau. Paprasčiausiai pasileidę pes paspauskite ALT+CTRL+Delete ir nueikite į procesų skiltį. Paspauskite dešinį klavišą ant pes2010.exe nuorodos ir paspauskite priority. Vietoj įprasto Normal priority nustatykite Above Normal (High priority kažkodėl žaidimą užlaužia).

Verdiktas: Nebevertinsiu žaidimų balais, nes manau kad tai visiška nesamonė kurią pasigavau skaitydamas games.lt Paprasčiausiai galiu pasakyti, kad PES tikrai geresnis už FIFA PC platformoje, taigi jei neturite nei XBOX 360 nei PS3 fifa versijos, pilnaverčiu futbolu galitė mėgautis įsirašę PES su pesedit blogo patch’ais. Enjoy :)

Patiko (1)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “PES 2010”
  1. kaip man ta zaidimai acisiusti ir zaist

Komentuokite