BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką gi ką gi išbandžiau labai ilgai laukto PES 2011 demo versiją ir galiu pasakyti, kad kūrėjai tikrai paplušėjo ir žaidimą nušlifavo. Visų pirma, žaidimas puikiai sukasi net ir ant senų kompų. 1280×1024 rezoliucija ir High kokybe, žaidimas veikia be jokių trukdžių (savaime aišku, su keliais tweak’ais). Veikėjų animacijos dar labiau tikroviškesnės ir netgi drįsčiau teigti, kad artėja link FIFA ps3 ir xbox360 žaidėjų animacijų kokybės.

Vienintelis tikrai žiauriai knisantis dalykas yra motion blur(vaizdo suliejimas) per pakartojimus. Kaip patys matote iš screen’o pateikto aukščiau, vaizdas neatrodo maloniai. Labai mane nudžiuginęs dalykas buvo stadiono atmosfera. PAGALIAU JIS GYVAS ! Pes2010 versijoje stadijonas atrodydavo kaip apmiręs, kažkur toli toli nuskambėdavo viena kita skanduotė, o įmušus įvartį net sirgalių riksmo nesigirdėdavo. Dabar viskas pagal aukščiausius standartus. Minia ištikrųjų reaguoja į įvykius aikštėje.

Na o pats gameplay dabar žymiai malonesnis ir skalndesnis. Žaidėjų animacijos darant triukus nebėra tokios greitos, kad nesupranti kas įvyko(kaip senesniuose PES leidiniuose),dabar viskas vyksta sklandžiai, jaučiamas veiksmų testinumas. Žaidėjai reaguoja į įvairius įvikius aikštėje:nusivylę nueina negavę perdavimo,pakelia rankas į viršų kad komandos draugas jį pamatytų ir pan. Mano išvada būtų tokia, jog jeigu šiais metais FIFA PC versijai nepasiūlys nieko naujo ir paliks tokį pat gameplay modelį, tai galiu drąsiai teigti, jog PES2011 bus geriausias futbolo simuliatorius PC platformoje.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentuokite