BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką gi, šiandien spėjau išbandyti tiek ilgai lauktą StarCraft 2. Ir galiu pasakyti, kad jis manęs taip nepaveikė kaip tarkime mass effect antroji dalis. Žaidžiant SC2 susidaro toks įspūdis kad viskas jau kažkur matyta. Pirmieji lygiai man labai priminė Red faction: Guerrila, nežinau kodėl. Trumpai tariant: StarCraft 2, tai tas pats senas geras StarCraft tik įvilktas į naujus rūbus. Žaidimą žaisite dvejomis perspektyvomis. Viena-tai sena gera starcraft strategija. Antroji- Valdysite Jim’ą Raynor’ą kaip adventure žaidimuose, tai yra tyrinėsite aplinkas, kurioje esate, kalbėsitės su kitais veikėjais, tačiau Raynor’ą teks išvysti ir mūšio lauke.

Kas žaidė žaidimą tikrai tūrėjo pastebėti antrame plane šokančią Blood Elf’ę iš World of Warcraft. Džiugu, kad kūrėjai nepatingėjo į žaidimą įdėti tokių smulkmenų. Kolkas istorija įdomi, tačiau kad ją suprasčiau visų pirma reikėjo išsikapstyti daug informacijos apie pirmojo žaidimo istoriją. Tik viena žmoniškai trukdanti žaisti kliūtis yra mano hardware’as, kuris jau nebepatempia žaidimų taip gerai kaip ankščiau. Kiek ankščiau žaidžiau šiokią tokią nuleak’intą beta versiją, tačiau joje su našumo problemomis nesusidūriau. Pilnas žaidimas reikalauja žymiai daugiau resursų nei beta. Tai tokie pirmieji įspūdžiai, laukite apžvalgos.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “Pirmas žvilgsnis į starcraft 2”
  1. Thanks for taking this opportunity to discuss this, I feel fervently about this and I like learning about this subject.

Komentuokite